RADIO ZET GOLD
RADIO ZET GOLD
aplikacja mobilna

Radio ZET Gold to mobilna aplikacja muzyczna, dzięki której użytkownik może słuchać na żywo stacji radiowej oraz odkrywać polską i zagraniczną muzykę ulubionych wykonawców, gdziekolwiek się znajduje. Ponadto, może wybrać muzykę spośród tematycznych kanałów muzycznych. Aplikacja jest w pełni zintegrowana z Facebookiem i Twitterem. Można dzięki temu podzielić się ulubionymi piosenkami z przyjaciółmi i rodziną!  

VISA
VISA
aplikacja mobilna

Dzięki aplikacji użytkownik może rejestrować codzienne transakcje wykonane kartą VISA i uczestniczyć w okresowych konkursach organizowanych przez VISA. Dodatkowo aplikacja posiada funkcjonalność tworzenia list zakupowych oraz wyszukiwania bankomatów.

TELEMAGAZYN
TELEMAGAZYN
aplikacja mobilna

Użytkownicy aplikacji Telemagazyn mogą skorzystać z programu telewizyjnego ponad 300 stacji telewizyjnych polskich i zagranicznych. Aplikacja umożliwia tworzenie własnej listy ulubionych stacji. Przydatną funkcją są przypomnienia o początku wybranych programów.

SEMS
SEMS
aplikacja mobilna

Samsung Enterprise Mobility Summit to konferencja poświęcona nowym technologiom oraz ich wykorzystaniu w biznesie. Dzięki aplikacji uczestnicy wydarzenia mogli na bieżąco sprawdzać aktualności związane z konferencją, agendę, informacje o prelegentach i wiele innych. Dodatkowo, dzięki wiadomościom typu „push” użytkownicy byli na bieżąco informowani o zmianach w konferencji.

MAS
MAS
gra mobilna, gra smart tv

Match A Shape to nasza autorska gra logiczna, która polega na ułożeniu określonego wzoru poprzez obracanie kwadratowych pól. Im mniej ruchów wykonasz dla ułożenia podanego wzoru, tym więcej gwiazdek uzyskasz za przejście danego poziomu. Wielość plansz i zróżnicowane poziomy trudności sprawiają, że MAS to gra dla każdego. Gra została opracowana na urządzenia z systemem iOS, Android, Windows Phone, […]

KRZYŻÓWKI
KRZYŻÓWKI
gra mobilna

Pierwsza aplikacja z polskimi krzyżówkami, która zarejestrowała ponad 700 tysięcy pobrań. Zawiera pakiety krzyżówek tematycznych, 5 poziomów trudności, dedykowaną klawiaturę z polskimi znakami, wskazówki do poprawnego rozwiązania zagadek, a także zegar mierzący czas. Jest w pełni zsynchronizowana z Facebookiem.  

Przewodnik śladami Oskara Kolberga
Przewodnik śladami Oskara Kolberga
aplikacja mobilna

Zintegrowana platforma do tworzenia i zarządzania przewodnikami  przygotowana dla Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina. Jest oparta o platformę APPTOGO, co oznacza, że pozwala tworzyć multiprzewodniki i zarządzać informacją w aplikacjach mobilnych na wszystkich platformach systemowych. W oparciu o platformę powstało kilkanaście wydań aplikacji tematycznych.  

E-POLE.PL
E-POLE.PL
aplikacja mobilna

Aplikacja zrealizowana dla międzynarodowego koncernu chemicznego, który jest jednym ze światowych liderów w opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek środków ochrony roślin, produktów rolniczych oraz biotechnologicznych. Aplikacja ma na celu prezentację produktów firmy. Opis każdego produktu zawiera jego etykietę, szczegółowe informacje na temat stosowania i dawkowania oraz listę zwalczanych przez wybrany produkt chwastów. Dzieki swojej funkcjonalności […]

DOMY.PL
DOMY.PL
Smart TV

Domy.pl – pierwsza w Polsce aplikacja na Samsung Smart TV umożliwiająca wyszukiwanie ofert nieruchomości na własnym telewizorze. Domy.pl to jedna z najbardziej funkcjonalnych i nowatorskich aplikacji na platformie Samsung Smart TV. Liczba ofert w aplikacji Domy.pl wynosi blisko 1 000 000.

Dziennik Gazeta Prawna
Dziennik Gazeta Prawna
aplikacja mobilna, aplikacja Smart TV

Aplikacja DGP to odzwierciedlenie wersji papierowej bieżących i archiwalnych wydań „Dziennika Gazety Prawnej”. Aplikacja dostępna na systemy iOS, Android, Windows 8 oraz Samsung Smart TV.

MUZEUM NARODOWE W WARSZAWIE
MUZEUM NARODOWE W WARSZAWIE
Smart TV

Aplikacja Muzeum Narodowego w Warszawie (platforma Samsung Smart TV) w prosty i intuicyjny sposób umożliwia dostęp do 5 500 dzieł z bogatej kolekcji – obrazów, rzeźb, rysunków, grafik, przedmiotów sztuki użytkowej, numizmatyki czy fotografii. Użytkownicy aplikacji mają także możliwość zapoznania się z obiektami ze zbiorów MNW, które na co dzień nie są dostępne zwiedzającym. Dodatkowo, apliakcja […]

ZIELONY TRAWNIK
ZIELONY TRAWNIK
aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna, dzięki której użytkownik dowie się, jak być ekspertem w swoim ogrodzie i zadbać o swoją kosiarkę do trawy. To źródło praktycznych porad m.in. jak dobrać moc silnika kosiarki do wielkości trawnika. Dodatkowo, w aplikacji użytkownik znajdzie najbliższego autoryzowanego dilera serwisowego oraz połączy się z bezpłatną infolinią. W wolnej chwili ma możliwość wirtualnie skosić […]

BABY BEETLES
BABY BEETLES
Smart TV

Baby Beetles jako pierwsza polska aplikacja Smart TV zadebiutowała na ponad 140 rynkach na całym świecie. To zbiór materiałów do nauki języka angielskiego dla dzieci (3-6lat). W każdym odcinku serii bohaterowie prezentują nową historię, dzięki której dzieci uczą się słownictwa oraz powtórzą zwroty przewijające się w poprzednich odcinkach.

APPTOGO
APPTOGO
aplikacja mobilna

Przewodniki po miastach Europy z pełną funkcjonalnością offline. Wystarczy jednorazowo pobrać przewodnik, by odkryć najpiękniejsze zakątki, poznać najciekawsze zabytki, najlepsze sklepy i restauracje miasta. Przewodnik AppToGo to niezbędne wskazówki przed wyjazdem, baza najciekawszych miejsc oraz trasy, które pozwolą zaplanować każdy dzień. Nagroda Magellana za najlepszy mobilny przewodnik!

SPORT.PL
SPORT.PL
Smart TV

Z myślą o miłośnikach sportu oraz użytkownikach telewizorów Smart TV powstała aplikacja sport.pl, która oferuje bezpłatny dostęp do setek relacji sportowych, komentarzy eksperckich oraz informacji i wywiadów.

PIERRE FABRE
PIERRE FABRE
Magento

Strona internetowa koncernu kosmetyczno – farmaceutycznego.

NINATEKA
NINATEKA
Smart TV

NINATEKA to aplikacja ze zbiorami Narodowego Instytutu Audiowizualnego, dzięki której na urządzeniach Samsung Smart TV można oglądać  blisko 2 000 materiałów audio i video dotyczących szeroko pojętej kultury. Aplikacja podzielona jest na 3 główne kategorie: Audioteka, Wideoteka i Księgarnia.

Muzeum Powstania Warszawskiego
Muzeum Powstania Warszawskiego
Smart TV

Aplikacja „Muzeum Powstania Warszawskiego” prezentuje ważne dla historii i kultury materiały audiowizualne, które w atrakcyjny sposób opowiadają o Powstaniu Warszawskim. Zbiór blisko 5 tysięcy archiwalnych fotografii, zarejestrowane wywiady z Powstańcami w ramach projektu Archiwum Historii Mówionej - wszystko po to, by zainteresować kolejne pokolenia historią miasta, które miało zniknąć z map i pamięci. W aplikacji znajdują się […]

MALEMEN
MALEMEN
aplikacja mobilna, aplikacja Smart TV

Aplikacja popularnego magazynu dla mężczyzn MALEMEN, którą stworzyliśmy przy użyciu systemu embuk – autorskiego rozwiązania do digital publishing-u. Aplikacja dostępna w wersji Android (wyłącznie na urządzenia Samsung) oraz jako aplikacja Smart TV.

KIDNEY KAREN
KIDNEY KAREN
Magento

Strona www popularnej marki odzieżowej stworzona w oparciu o platformę Magento.

GAZETA.PL
GAZETA.PL
Smart TV

Aplikacja Smart TV, którą stworzyliśmy na zlecenie Grupy Agora S.A. na platformę Toshiba Places. Umożliwia ona dostęp do artykułów o tematyce newsowej (informacje o bieżących wydarzeniach z kraju i ze świata), sportowej (aktualne wydarzenia i wyniki w popularnych dyscyplinach sportowych) oraz lifestyle’owej (plotki i ciekawostki z życia gwiazd).

RENE FURTERER
RENE FURTERER
Magento

Strona zbudowana dla Rene Furterer - producenta wysokiej jakości kosmetyków – w oparciu o platformę Magento.

FLESZSTYLE.PL
FLESZSTYLE.PL
Smart TV

Aplikacje stworzone dla wydawnictwa Edipresse Polska na Samsung Smart TV. Aplikacje są odzwierciedleniem internetowych serwisów związanych z najbardziej popularnymi magazynami lifestylowymi w Polsce.

AVENE
AVENE
Magento

Strona, którą zbudowaliśmy w oparciu o platformę Magento. Do dziś do naszych zadań należy support techniczny i jej dalszy rozwój.  Dodatkowo, stworzyliśmy aplikację internetową, działającą jako część profilu marki Avene Deutschland na Facebooku: Apothekefinder, która umożliwia lokalizację aptek z produktami Avene.

INFOR IT Sp. z o.o
ul. Okopowa 58/72
01-042 Warszawa

KRS: 331240
REGON: 141836060
NIP: 527-260-10-64

(22) 531 49 92
(22) 531 49 93

Email: biuro@inforit.com
Strona www: inforit.com
Scroll Form