• slidebg1
  Tworzymy aplikacje na systemy iOS, Android, Windows 8 oraz Windows Phone.
  Aplikacje mobilne dla biznesu.
 • slidebg2
  Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji aplikacji Smart TV dostrzegając ich potencjał biznesowy.
  Smart TV - rozwijamy się wraz z rynkiem.
 • slidebg3
  Projektujemy funkcjonalne i intuicyjne serwisy e-commerce dla każdej branży.
  Rozumiemy, czym jest e-commerce.
O NAS
INFOR IT Sp. z o.o. to software house z podejściem agencyjnym, którego mocnymi stronami są nie tylko doświadczenie i kapitał, ale przede wszystkim ludzie. Cały czas śledzimy trendy i bardzo szybko się uczymy. Zawsze proponujemy naszym klientom innowacyjne rozwiązania dzięki, którym wyróżnią się oni na rynku.

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu aplikacji na wszystkie platformy mobilne: iOS, Android, Windows Phone i Windows 8 oraz na najważniejsze platformy telewizyjne Smart TV. Niejednokrotnie docenił nas Microsoft oraz Samsung Electronics Polska. Od kilku lat jesteśmy rekomendowanym developerem aplikacji na platformę Samsung Smart TV. Od roku 2011 wydajemy również aplikacje pod marką Apps4Mobile (www.apps4mobile.com). Zajmujemy się wdrażaniem kompleksowych, profesjonalnych rozwiązań dla biznesu oraz złożonych serwisów internetowych (w tym portali e-commerce opartych o platformę Magento). Na rynku firm technologicznych działamy niekonwencjonalnie – łączymy usługi agencyjne Client Service i R&D z profesjonalnym zapleczem IT oraz otwartym, kreatywnym podejściem do biznesu. Nasi Klienci są naszymi przyjaciółmi, zależy nam na ich sukcesie. Jak każdy, lubimy dzielić się radością!

5
lat na rynku
15
lat doświadczenia
38
osobowy zespół
64
klientów
176
realizacji
4
własne produkty
Wydawaj z głową!
Wydawaj z głową!
aplikacja mobilna
VOD Onet.pl
VOD Onet.pl
Smart TV
TVN Player
TVN Player
Smart TV
Grupa Topex
Grupa Topex
Magento
Radio ZET
Radio ZET
aplikacja mobilna
PSA Finance Polska
PSA Finance Polska
strony www
Teatr Wielki Opera Narodowa
Teatr Wielki Opera Narodowa
Smart TV
Love Me Green
Love Me Green
Magento
eBiblioteka empik.com
eBiblioteka empik.com
aplikacja mobilna
Zobacz więcej...
NASZA OFERTA
INFOR IT to software house z podejściem agencyjnym, dlatego jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć Twoją firmę od fazy pomysłu poprzez projekt i realizację, a na utrzymaniu i rozwoju skończywszy.
Po dokładnym zbadaniu Twoich potrzeb, dobierzemy odpowiednie narzędzia informatyczne, zaprojektujemy całe rozwiązanie, stworzymy je i wdrożymy w struktury Twojej firmy. Jeśli uznamy za słuszne, zarekomendujemy Ci aplikację mobilną, jeśli dostrzeżemy potencjał biznesowy - zaproponujemy aplikację Smart TV. Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań szytych na miarę, ale mamy również gotowe rozwiązania pozwalające na szybkie tworzenie zaawansowanych rozwiązań dla wydawców (digital publishing), organizatorów event-ów, firm kurierskich czy wydawców różnego rodzaju interaktywnych przewodników.
NASZ ZESPÓŁ
Poniżej osoby, z którymi jako klient, na pewno będziesz miał kontakt.
Rozwijamy się, dlatego cały czas szukamy utalentowanych osób do naszego zespołu. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, nie wahaj się i skontaktuj się z nami!
Adam Czeczuk
Prezes Zarządu
Agnieszka Dymińczuk
Członek Zarządu
Marcin Pałka
Dyrektor Departamentu Aplikacji Internetowych
Karolina Pakulska
Dyrektor Marketingu i Sprzedaży
Sylwia Kowalczyk
Asystentka Zarządu
Marcin Olech
Kierownik Projektów
Joanna Cymkiewicz
Grafik
NASI KLIENCI

Mamy w portfolio projekty o różnej wielkości realizowane dla firm z niemal każdej branży. Potrafimy się dostosować, zrozumieć rynek, na którym działa klient i zaproponować mu rozwiązanie dające najlepsze efekty.

KONTAKT

Jeśli zainteresowały Cię nasze produkty lub usługi, jesteś zainteresowany współpracą, chcesz do nas dołączyć lub po prostu chcesz o coś zapytać – zapraszamy do kontaktu.

INFOR IT Sp. z o.o
ul. Okopowa 58/72
01-042 Warszawa

KRS: 331240
REGON: 141836060
NIP: 527-260-10-64

(22) 531 49 92
(22) 531 49 93

Email: biuro@inforit.com
Strona www: inforit.com
well, this is out capcha image
Scroll Form